HİZMETLERİMİZ

Satış

Müşteri talebine özel hizmet anlayışını benimseyerek, bu konuda profesyonel hizmet sunmayı ilke edinmiş, alanında uzman satış ekibimiz, üstün kaliteye sahip ürünlerimizi , koşulsuz müşteri memnuniyeti amacını odağında tutarak, eksiksiz hizmet anlayışıyla kullanıcıya ulaştırmaktadır.

Lojistik

Makina olarak, satın aldığınız makine ve tesisleri, tüm lojistik faaliyetlerini üstlenerek, size üretim alanınızda teslim eder, ve yerinde kurulum hizmeti ile anahtar teslimi projeler gerçekleştiririz. Lojistik operasyonlarınızı üstlenip kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek, iş yükünüzü hafifletip, zaman tasarrufu yapmanızı sağlarız.

Kullanıcı Eğitimi

Satış sonrası kullanıcı eğitimlerimiz, satın aldığınız ürün / tesisinizin en iyi şekilde çalıştırılması, doğru bakım yöntemleri ile uzun ürün ömrünün sağlanması ve ürettiğiniz beton ürünlerinin en üst kalitede imal edilmesi amacı ile uzman mühendislerimiz tarafından verilmektedir.

Satış Sonrası Destek

Pres Makina için müşterilere sağlanan kusursuz hizmete dayalı memnuniyet büyük önem arz etmektedir. Satış sonrası destek hizmeti ise, Pres Makina için müşteri memnuniyetinin en önemli kısmıdır. Tüm makine ve tesislerimiz, global çapta 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça temin garantisi hizmetini içermektedir.